Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksidentet nuk kanë të ndalur, një i ri në gjendje kritike në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Këtë herë në qytetin e Elbasanit, në afërsi të Doganës, ku mësohet se një mjet që drejtohej nga një grua është përplasur me një motor.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit, i cili është transportuar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Elbasanit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Nuk bëhet ende me dije se cili është identiteti i të përfshirëve në këtë aksident.

Më shumë

spot_img
spot_img