Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në Lezhë, makinat përplasen ‘kokë më kokë’ (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

72ec0bbe5b09b93c8e37dec82e1fdd20

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Lezhë.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Siç shihet edhe në foto makinat janë përplasur ‘kokë më kokë’ me njëra-tjetrën.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar i njërës prej automjeteve.

Fatmirësisht nga askidenti nuk ka pasur të lënduar, por vetën dëme material.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Screenshot_4.pngScreenshot_5.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img