Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident tragjik në Vlorë, vdes në vend punonjësi i policisë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e1cdb8ce052f86f9aedbf810186ba9d5

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku efektivi i policisë Nuri Malaj ka humbur jetën.  

Sipas burimeve për mediat, Malaj ka humbur jetën në vend. 

50-vjeçari, Nuri Malaj, punonjës policie mori plagë të rënda nga aksidenti ku janë përfshirë dy automjete në hyrje të qytetit bregdetar. 

Mjeti i efektivit, tip “BMW” është përplasur me një tjetër automjet. Nga përplasja e fortë, polici ka marrë plagë të rënda, çka i kanë shkaktuar edhe vdekjen.

Aksidenti ka ndodhur në autostradën pranë burgut që lidhet me rrugën ‘Transballkanike’. 

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img