Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
59 %
6.2kmh
75 %
Enj
15 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident tragjik në Tiranë, përplasen dy makina, humb jetën shoferi dhe pasagjeri

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik është shënuar orët e para të mëngjesit, tek kryqëzimi i “21 Dhjetorit” në Tiranë.

Bëhet me dije se rreth orës 03:00 janë aksidentuat dy makinë. Në aksident është përfshirë një mjeti me drejtues shtetasin E. D., 30 vjeç dhe mjeti me drejtues shtetasin Luan Cenollari.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit, Luan Cenollari, dhe njëri nga pasagjerët, shtetasi Ali Bejo, 69 vjeç.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 11.11.2021, rreth orës 03:20, në kryqëzimin “21 Dhjetori”, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues shtetasin E. D., 30 vjeç dhe mjeti me drejtues shtetasin L. C.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit, shtetasi L. C., dhe njëri nga pasagjerët, shtetasi A. B., 69 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img