Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje vajzën 10 vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e24f558447cc149d153eb5b09cf47657

Një vajzë 10 vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti tragjik të regjistruar mesditën e sotme, në Tiranë.

Bëhet me dije se aksidenti i rëndë ka ndodhur në Allias, në rrugën “Njazi Meka” dhe viktimë ka mbetur vajza 10 vjeçare me inicialet A.P.

Shkaqet e aksidentit nuk bëhen ende me dije, ndërsa shoferi i mjetit që e shkaktoi atë, shtetasi Artan Guri është shoqëruar në Polici.

E mitura është dërguar me urgjencë në spital por fatkeqësisht ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img