Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti tragjik në Tiranë pak pas mesnate, 33-vjeçari humb kontrollin e mjetit, vdes në vendngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë.

Bëhet me dije se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit shtetasi R. K., 33 vjeç. Newsbomb.al mëson se viktima është Redi Karreci.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 01:30, në rrugën “Sulejman Delvina” shtetasi R. K., 33 vjeç ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Screenshot 2 23
Foto nga aksidenti

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img