Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident tragjik në Shkodër-Velipojë, “Range Rover-i” del nga rruga dhe bie në kanal, ndërron jetë shoferi (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të premteje në Shkodër, pasi mjeti me të cilin ai udhëtonte ka dalë nga rruga dhe rënë në një kanal. Dyshohet se shkak është bërë shpejtësia e lartë me të cilën lëvizte viktima.

Mjeti tip Range Rover ka qenë duke lëvizur në aksin Shkodër-Velipojë, kur ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal. Shoferi, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, fatkeqësisht ka humbur jetën në vend.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet për zbardhjen e plotë të saj, si dhe për normalizimin e qarkullimit të mjeteve të tjera që përdorin këtë rrugë.

“Më datë 07.01.2022, në aksin rrugor, Shkodër-Velipojë, automjeti tip “Range Rover”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë drejtuesi i mjetit ende i paidentifikuar ka humbur jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj dalje nga rruga”, njofton Policia e Shkodrës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img