Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident tragjik në Pukë, 40-vjeçarja bie nga pema e arrës dhe humb jetën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mesul të Pukës.

Një 40-vjeçare me inicialet D.K ka rënë nga pema e arrës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen rrugës teksa po transportohej për në spital.

Forcat policore kanë shkuar në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit të rëndë.

Sipas raportimeve të para, ngjarja dyshohet të jetë aksidentale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img