Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Aksident tragjik në Kosovë, makina përplas për vdekje 19-vjeçarin, shoferi “shpërthen” në lot: Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 19-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Kosovë pasi një mbjet e përplasi teksa ai i shte duke ecur.

Sipas dëshmitarëve, aksidenti tragjik ndodhi për shkak të shpejtësisë së madhe të mjetit, e cila si fillim goditi dy makina të parkuara në trotuar dhe më pas goditi për vdekje këmbësorin.

albsig

Pas aksidentit të rëndë shoferi i përlotur ka kërkuar të vdesë edhe vetë.

I dyshuari për shkaktimin e aksidentit, me urdhër të prokurorit, është dërguar në mbajtje për 48 orë. Por, fillimisht ai është trajtuar në emergjencën e QKUK-së, ku ka marrë trajtim për shkak të shokut traumatik që e ka pësuar nga ngjarja.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img