Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Aksident tragjik në Fier, “Opel-i” përplas për vdekje 50 vjeçarin (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Fier, në fshatin Zharrëz.

Paraprakisht mësohet se një mjet me drejtues shtetasin me iniciale E. S., 33 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Opel” është përplasur me një motor me drejtues shtetasin Ardjan Hoxha rreth 50 vjeç, banues në fshatin Zharrëz.

Për pasojë ky i fundit ka humbur jetën.

“Sot rreth orës 13:45, në fshatin Zharrëz, Patos, shtetasi E. S., 33 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Opel” është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin A. H., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Zharrëz.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i motomjetit. Eshtë shoqëruar drejtuesi i automjetit dhe po kryhen veprimet procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, thuhet në njoftimin paraprak të policisë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img