Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Aksident tragjik në Divjakë, 1 i vdekur dhe një 1 i plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Çermë – Lushnjë, ku një zetor është përplasur me një motor. Sipasojë e përplasjes ka mbetur i vdekur drejtuesi i zetorit 34 vjeçari me inicialet A.A.

Burime nga vendngjarja raportojnë se drejtuesi i motorit me iniciale I.T ka mbetur i palgosur rëndë dhe po trajtohet në spitalin e Lushnjes, por që fatmirsisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të vërteta të aksidentit. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img