Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Aksident tragjik në Bypassin e Vlorës, rrëzohet kamioni dhe vdes shoferi, pasagjeri nuk gjendet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik raportohet të ketë ndodhur paraditen e sotme në Bypassin e Vlorës, në afërsi të Kaninës. Policia bën me dije se një kamion me inerte është rrëzuar dhe shoferi ka gjetur vdekjen.

Ndërkohë, në mjet ka qenë dhe një pasagjer i cili nuk po gjendet për shkak të inerteve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

albsig

spring

Kamionët që po punojnë në këtë projekt, një prej të cilëve është përfshirë sot në aksident, janë në pronësi të kompanisë “Biba X”.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 16.05.2022, rreth orës 10:40, në bypasin Orikum-Kaninë, duke punuar, është rrezuar një kamion, ku dyshohet se drejtuesi kamionit ka ndërruar jetë, ndërsa pasagjeri nuk gjendet për shkak të rënieve të inerteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img