Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Aksident tragjik në aksin Vlorë – Fier, 19 vjeçari përplas për vdekje këmbësorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Vlorë – Fier, ku ka mbetur i vdekur një person.

Bëhet me dije se 19 vjeçari Edvin Skëndaj duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka aksidentuar këmbësorin Besnik Brakaj, rreth 50 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

albsig

spring

“Aksident me vdekje në autostradën Vlorë-Fier. Rreth orës 14:45, në autostradën Vlorë-Fier, shtetasi E. S., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin B. B, rreth 50 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img