Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident tragjik, ndërron jetë këngëtarja e njohur në moshën 22-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur angleze Emani Johnson është ndarë nga jeta në moshën 22-vjeçare.

Në një deklaratë për “People” sot, producenti J Maine konfirmoi vdekjen e këngëtares. “Emani ishte një person i mrekullueshëm që ndriçonte çdo vend ku shkonte,” tha ai.

Edhe pse ende nuk ka një deklaratë, thuhet se këngëtarja ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti tragjik.

Artistja e re, u bë e famshme nga hitet e ” Feelings”  dhe ” Close” dhe shumë këngë të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img