Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Aksident tragjik mes shqiptarëve në Greqi, 21-vjeçarja përplas për vdekje 40-vjeçarin

spot_img

Lajme të ngjashëm

eb12aa956dc77432685de1e970dd37f1

Një aksident tragjik ka ndodhur midis 2 shqiptarëve.

Një 40-vjeçar shqiptar është aksidentuar për vdekje, pasi motori me të cilin ai po udhëtonte u përplas me një makinë që drejtohej nga një shqiptare.

Ngjarja ka ndodhur në zonën Sindos të Selanikut në kryqëzimin e Papagou.

Makina drejtohej nga 21-vjeçarja me të cilën u përplas 40-vjeçari me motoçikletë.

Policia dhe ambulamca helene kanë shkuar menjëherë në vendngjarje por për 40-vjeçarin ishte tepër vonë pasi u gjet pa shenja jete.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes ndërsa emrat e shqiptarëve nuk janë bërë ende me dije.

Më shumë

spot_img