Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Aksident tragjik, makina del nga rruga në Gjakovë, humbin jetën tre persona, njëri nga Shqipëria

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Raçë të Gjakovës.

Bëhet me dije se një makinë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës, dhe për pasojë kanë humbur jetën tre persona.

Dyshohet se personat që kanë humbur jetën janë dy nga Kosova dhe një nga Shqipëria.

“Ju njoftojme se sot rreth ores 07:40 policia është per një aksident ne Fshatin Raçë. Patrullat policore kane dalur ne vendin e ngjarjes ku kane verejtur se brenda veturës e cila kishte dalur jashte rruges kane qenë 3 persona. Ne vendin e ngjarjes kane dalur ambulanta , zjarrëfiksat , njësia e trafikut  si dhe prokurori kujdestar. Nga ana e personelit mjeksorë ne vendin e ngjarjes eshte konstatuar se personat qe gjindeshin brenda veturës ishin pa shenja jete. Ju mbajmë te informuar”, njofton policia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img