Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident tek Ura e Dajlanit në Durrës, plagoset rëndë një person

Shkruar nga Newsbomb
Aksident tek Ura e Dajlanit në Durrës, plagoset rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmnjen e sotme, tek Ura e Dajlanit në Durrës.

Raportohet se mjet tip “taksi” është përplasur me një mjet tip "Benz", ndërsa dyshohet se një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe ambulanca e cila ka transportuar të plagosurin në spital.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese