Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident tek “Pallati me Shigjeta”, shoferi i “City Taxi” humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Tiranë tek “Pallati me Shigjet”.

Bëhet me dije se një mjet, “City taxi” ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shtyllën. Si pasjoë e aksidentit ka mbetur i plagsour drejtuesi i mjetit.

Pritet që në vendin e ngjarjes të mbërrijë policia dhe të punohet për zbardhjen e plotë ë rrethanav të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img