Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Aksident tek ‘Pallatet Agimi’ në kryeqytet, përmbyset një taksi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë taksi është përfshirë në një aksident automobilistik tek ‘Pallatet Agimi’.

Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në kryeqytet, teksa nuk bëhen me dije shkaqet që kanë çuar në këtë aksident.

Mësohet se nga përplasja taksia është përmbysur dhe momentalisht nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Voijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img