Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident te Ura e Lanës, përplasen dy makina (FOTO nga VENDI I NGJARJES)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Bulevardin “Bajram Curri” në Tiranë.

Dy mjete, njëri Mitsubishi dhe tjetri Volkswagen, janë përplasur në kryqëzimin mes ures së lumit Lana dhe ish-Bllokut. Farmirësisht nuk ka pasur të lënudar.

Ky aksident vjen në një kohë kur trafiku në kryeqytetin shqiptar është i redukuar si pasojë e Covid-19 dhe masave kundër virusit vdekjeprurës. Shkak për këtë aksident ka qenë mosrespektimi i distancës së sigurisë.

91633672_267293277606386_5519535138641281024_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img