Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Aksident te ‘Unaza e Re’, makina humb kontrollin dhe përplaset me bordurën anësore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6ae524643bc59b212754a636ea4f6ebd

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme te “Unaza e Re” në Tiranë.

Mësohet se një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Sakaq, bëhet me dije se nuk ka njerëz të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia është duke punuar për t’i zbardhur ato.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img