Aksident te ‘Tre Dëshmorët’ në Tiranë, motori plagos 75-vjeçaren, drejtuesi shoqërohet në komisariat

Publikuar tek: aktualitet, më 17:37 20-10-2020 Aksident te ‘Tre Dëshmorët’ në Tiranë, motori plagos 75-vjeçaren, drejtuesi shoqërohet në komisariat

Një e moshuar ka mbetur e plagosur pasi u përplas nga një motor.  

Sipas njoftimit të policisë nga aksidenti ka mbetur e plagosur një 75-vjeçarja me iniciale, V.Z. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Tre Dëshmorët”, teksa motorri drejtohej nga shtetasi me iniciale K.N.

Siç bën me dije policia, mjeti motor me drejtues K.N., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen V.Z.,75 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr.6, për veprime të metejshme. Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balluku në nyjen e sheshit 'Shqiponja': Po punojmë 24 orë pa ndërprerje, devijimi i trafikut për të përshpejtuar përfundimin e veprës
Ngjarje e rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja pret damarët në mes të Bulevardit »
Article Logic
Execution time: 0.012706995010376
array(1) { ["section"]=> string(104) "aksident-te-tre-deshmoret-ne-tirane-motorri-plagos-75-vjecaren-drejtuesi-shoqerohet-ne-komisariat-224470" }