Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aksident te spitali “Nënë Tereza”, një makinë përplas motorin, lëndohet drejtuesi i këtij të fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në spitalin “Nënë Tereza”. Raportohet se një i ri 23-vjeccar me iniciale M.M., ka përplasur shtetasin XH.H., i cili po udhëtonte me motor.

Si pasojë e përplasjes ky i fundit ka marrë lëndime fizike dhe është dërguar në spital, ku është nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, e cila fatmirësisht përfundoi pa viktima.

Më shumë


spot_img

spot_img