Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, përplasen dy makina

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

albsig

spring

Dy makina janë përplasur si pasojë njëra është përmbysur.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendbngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img