Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Aksident te “Rruga e Kavajës”, shoferja përplas një të ri me biçikletë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur sot pasdite te “Rruga e Kavajës” në Tiranë.

Burime nga vendngjarja bëhet me dije se drejtuesja e mjetit tip Skoda ka përplasur një djalë i cili po udhëtonte me biçikletë. Shpejtësia e saj ka qenë pak e lartë, por dëshmitarët thonë se djali i preu rrugën.

Nga goditja e fortë ai është rrëzuar dhe është gjakosur, ndërsa ndodhet aktualisht në spital nën kujdesin e mjekëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img