Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident te ‘rruga e Kavajës’, shoferi përplas një grua te vizat e bardha dhe largohet nga vendngjarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me makinë ka ndodhur sot pasdite tek “rruga e Kavajës”, përballë Policisë Bashkiake” në Tiranë.

40-vjeçarja ishte duke kaluar te vizat e bardha kur është goditur nga makina në ecje. Pas përplasjes shoferi është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Gruaja është dërguar në spital ku po merr dhe mjekimin e nevojshëm, ndërsa nuk dihen ende gjendja e saj. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po merret me çështjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img