Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident te “Rruga e Kavajës” në Tiranë, përfundon në spital aktori Gaz Paja (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja është aksidentuar mesditën e kësaj të enjteje në Tiranë. Policia njofton se ai ka qeë duke lëvizur me motor kur është përplasur me një makinën në vendin e njohur si “Rruga e Kavajës”, në kryeqytet.

“Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton Policia.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

255966859 430507505244087 1623545598793768797 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img