Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
23 %
3.6kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Aksident te ‘Rruga e Durrësit’ në kryeqytet, 23 vjeçarja me biçikletë përplaset nga makina

spot_img

Lajme të ngjashëm

aec7833cf24ba61ed923cbba09be6754

Një aksident ka ndodhur në “rrugën e Durrësit” në Tiranë mëngjesim e sotëm, ku një makinë ka përplasur një 23 vjeçare që po udhëtonte me biçikletë.

Bëhet me dije nga policia se mjeti me drejtues M.H, 28 vjeç, ka aksidentuar 23-vjeçaren me iniciale R.D., e cila ishte duke udhëtuar me biçikletë.

E plagosura u dërgua menjëherë në spital dhe ndohet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë shkuan në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img