Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident te Liqeni Artificial, kamioni i Salillarit bën “copa” Benzin luksoz (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor, por që fatmirësisht pa dëme në njerëz ka ndodhur sot pasdite te zona e Liqenit Artificial, pranë Kopshtit Zoologjik.

Siç shihet edhe në foton e publikuar në rrjete sociale, një kamion i firmës së ndërtimit Salillari ka goditur në pjesën e pasme një veturë tip Mercedes Benz E-Class, cabriole.

191470687 1671578696376590 7775652956250387653 n

Mesa duket Benzi është futur ngushtë duke mos e llogaritur kamionin i cili ka vështirësi në dejivim, duke bërë që ta godasë në pjesën e pasme dhe të shkaktojë një dëm të konsiderueshëm material.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img