Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident te kryqëzimi i “Don Boskos” në kryeqytet, makina përplas 50 vjeçarin, i plagosuri niset menjëherë drejt spitalit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te kryqëzimi i “Don Boskos” në Tiranë, ku një makinë me drejtues B.B, ka ka aksidentuar motomjetin që drejtohej nga 50 vjeçari I.S.

Për pasojë, është plagosur drejtuesi i motomjetit, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 22.10.2021, rreth orës 21:15, tek kryqëzimi i Don Boskos, mjeti me drejtues shtetasin B. B, ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin I. S, rreth 50 vjeç. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img