Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident te “Komuna e Parisit”, shoferja përplas fëmijën 8 vjeç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk kanë të ndalur aksidentet ditën e sotme në vendin tonë.

I fundit është shënuar para pak minutash në “Komunën e Parisit”. Një mjet me drejtuese shtetasen S.P., 36 vjeçe ka akisdentuar një fëmijë 8 vjeç me iniciale E.DH., 8 vjeç.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe ka marrë nën kujdes mjekësor fëmijën e aksidentuar, ndërkohë që policia po vijon procedurat me drejtuesen e mjetit.

Grupi hetimor do të bëjë zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img