Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident te “Komuna e Parisit”, makina përplaset me bordurën e rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b239c2a1922b06dd27f59c3b44b330e4

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te mbikalimi i Selitës, në Komunën e Parisit, ku një makinë është përplasur me bordurën që ndan dy segmented rrugorë.

Fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar, ndërkohë që dëmet material kanë qenë të shumta.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img