Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Aksident te Komuna e Parisit, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme te Komuna e Parisit, ku një automjet është kthyer përmbys në mes të rrugës.

Në automjet ishte vetëm shoferi, i cili fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime të rënda.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img