Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Aksident te Gjiri i Lalzit, makina përfundon e përmbysur në kanal (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot pasdite në Gjirin e Lalzit.

Në rrjete sociale është publikuar një video ku shihet një veturë e cila ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar e përmbysur në kanal.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe as shkaqet e këtij aksidenti. Banorët aty pranë kanë telefonuar menjëherë ambulancën dhe policinë.

Lexo edhe ...

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img