Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Aksident të ‘Brryli’ në Tiranë/ Taksia përplas biçikletën, plagoset drejtuesi

spot_img

Lajme të ngjashëm

b5e0aabd44523c45c254f7f4ff49256d

Një aksident ka ndodhur pak më parë te zona e ‘Brrylit’ në Tiranë.

Mësohet se një taski ka përplasur një biçikletë.

Si pasojë është plagosur drejtuesi i kësaj të fundit dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 12.05.2020, rreth orës 13:45, tek “Brryli” një mjet me drejtues shtetasin K.A., ka aksidentuar biçiklistin G.V., 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img