Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Aksident rrugor në Lezhë, plagosen 3 persona

Lajme të ngjashëm

Aksident i rëndë rrugor në hyrje të qytetit të Lezhës. Paraprakisht mësohet se janë plagosur 3 persona.

Ende janë të paqarta rrethanat e këtij aksidenti ndërsa mësohet se autombulancat dhe forcat policore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur të plota shkaqet.


Më shumë