Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Vorë, fugoni me pasagjerë përmbyset në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në Vorë. Siç shihet edhe në foton e publikuar në rrjete sociale, një mjet transporti me pasagjerë është përmbysur në mes të rrugës.

Shoferi i fugonit ka humbur drejtimin e mjetit të tij dhe për pasojë është batuar. Ka të lënduar, por nuk ka pasagjerë në gjendje kritike për jetën.

Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje për të bërë të mundur mjekimin e çdo personi që ka pësuar dëmtime nga përmbysja e fugonit. Të shumtë janë njerëzit kureshtarë që kanë mbushur rrugën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img