Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Vlorë, makina përplas 10 vjeçarin në Plazhin e Vjetër, fëmija në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë në zonën e Plazhit të Vjetër.

Një fëmijë 10 vjeç është përplasur nga një makinë tip Golf 5, ndërkohë që është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhe në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img