Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Vlorë, 35-vjeçari përplas me makinë të miturin 8 vjeç

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Vlorë, 35-vjeçari përplas me makinë

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Vlorës. Një 35-vjeçar duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar një të mitur 8 vjeçar, i cili si pasojë e goditjes është plagosur.

I mituri është jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar menjëherë në spital ku dhe po merr trajtimin mjekësor.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 12:30, në rrugën “Pelivan Leskaj”, shtetasi M. Gj., 35 vjeç, duke drejtuar auotmjetin tip “Opel”, ka aksidentuar një shtetas të mitur, rreth 8 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e komisariatit, për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese