Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Tiranë, urbani i “Unazës” përplas kalimtarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Bëhet me dije se urbani i Unazës ka përplasur një kalimtar. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Harry Fultz” në Tiranë. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur rëndë kalimtari.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img