Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Tiranë, rrëzohet motori në mes të rrugës, shoferi niset me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

b2879f37f66b99528fd169796a40f5e1

Një aksident ka ndodhur sot në Tiranë.

Një motor është rrëzuar në mes të rrugës, pranë Shkollës “Çajupi”.

Si pasojë ka mbetur i lënduar shoferi që po drejtonte motorin.

Ai është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img