Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, një nga mjetet përfundon në trrotuar dhe rrëzon pemën (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në “Rrugën e Durrësit”.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Nga përplasja njëra nga mjetet ka përfunduar në trrotuarë, ku është përplasur edhe me një pemë.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur lehtë shoferi, i cili është dërguar në spital. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të tjerë të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanve të aksidentit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img