Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Aksident në Tiranë, motorri përplaset me betonieren, plagoset drejtuesi i motomjetit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditene sotme në afërsi të TEG-ut, ku një 40-vjeçar teksa ishte duke udhëtuar me motorr është përplasur me një betoniere.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i motorrit i cili ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

albsig

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.06.2022, në afërsi të TEG-ut, shtetasi E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues shtetasin A. H., 41 vjeç.

Si pasojë shtetasi E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img