Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren, 21-vjeçarja niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, në Tiranë. Një mjet me drejtues shtetasin me iniciale D. K., ka aksidentuar një këmbësore, 21 vjeçe, e cila është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

Tiranë/ Informacion paraprak :

Me datë 29.11.2021, në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img