Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident në Tiranë, makina përplas vajzën 14-vjeçare

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Tom Plezha”, Tiranë.

Bëhet me dije se një mjet ka përplasur një vajzë 14 vjeç. 14 vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, policia nodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.08.2021, rreth orës 17:10, në rrugën “Tom Plezha”, mjeti me drejtues M. L., ka përplasur këmbësoren e mitur me iniciale E. S., rreth 14 vjeçe, e cila është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, paraprakisht pa probleme për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img