Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Tiranë, makina përplas të miturin në rrugën “3 Dëshmorët”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “3 Dëshmorët” në Tiranë.

Raportohet se drejtuesi i makinës J.S ka aksidentuarin 10 vjeçarin A.B, por fatmirësisht pa pasoja për jetën. I mituri është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 09.05.2021, në rrugën “3 Dëshmorët”, mjeti me drejtues J. S., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A.B., 10 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img