Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Aksident në Tiranë, makina përplas motorin që shpërndante pica, plagoset rëndë një nga drejtuesit e mjeteve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë. Mësohet se një mjet ka përplasur një motor që shpërndante pica në kryeqytet.

Motori ka përfunduar poshtë gomave të makinës dhe për pasojë është plagosur rëndë drejtuesi i motorit.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca, e cila ka transportuar të plagosurin në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Më shumë

spot_img
spot_img