Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin tek ish-dogana

spot_img

Lajme të ngjashëm

ea148cec433c14b197a673188126acfc

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek ish-Dogana në Tiranë, ku një këmbësor është përplasur nga një makinë.

I plagosur është dërguar në spital ku ndodhte nën kujdesin e mjekëve, ndërsa mësohet se automjeti drejtohej nga 28 vjeçari J.M.

“Më datë 03.02.2021, rreth orës 17:20, tek Ish- Dogana, mjeti me drejtues shtetasin J. M., 28 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidentifikuar i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

spot_img