Aksident në Tiranë, makina përplas 15-vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 20:42 13-08-2020 Aksident në Tiranë, makina përplas 15-vjeçarin, dërgohet me urgjencë në spital Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tufinë, Tiranë.

Mësohet se rreth orës 20:40, në Tufinë, mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur i mituri, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Sakaq, në vendngjarje mbërritur policia dhe po punon për zhardhjen e plotë të rrethanave.

Informacion paraprak:

Më datë 13.08.2020, rreth orës 20:40, në Tufinë, mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Rreth 1.7 milion pasuri të paluajtshme janë on-line”, sistemi i Kadastrës Shqiptare shmangu kaosin gjatë pandemisë
Aktivistja e Teatrit Kombëtar ‘shpërthen’ ndaj vëllezërve Budina: Si nuk ju vjen turp o kokrrat e legenave, vetëm të jenë budallenj shqiptarët që t’ju besojnë më »
Article Logic
Execution time: 0.013323068618774
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-ne-tirane-makina-perplas-15-vjecarin-dergohet-me-urgjence-ne-spital-217057" }