Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në Tiranë/ Makina e Policisë godet automjetin e një kompanie security, përplaset me pemën dhe përfundon buzë ‘Lanës’ (DETAJET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

65f00237f8fa1073366dec7064277e9d

Një aksident ka ndodhur pak më parë te Drejtoria e Policisë në Tiranë.

Mësohet se një makinë e Policisë Rrugore ka goditur nga pas një makinë të kompanisë security ‘Patrol’.

Si pasojë kjo e fundit për të shmangur një çiklist ka përfunduar duke u përplasur me një pemë buzë lanës.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të plagosur, por grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Ndërkohë kujtojmë që Policia e Shtetit e ka ndaluar qarkullimin e atomjeteve në kuadër të situatës alarmante të koronavirusit. Përjashtim bëjnë vetëm makinat me autorizim, në  bazë të kategorive që i përkasin.

903572_75340727168532480_n.jpg1523540693462_412022826954915840_n.jpg90442193236_4431778832059465728_n.jpg904495623_6078461446440615936_n.jpg

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/C_jDEgBrh4A” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img